KONST / Litografier / Färglitografi 10425349
nr 1042 5349
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Färglitografi, Robert Högfeldt (1894-1986), 1/30, signerad, motivet: 16x19
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:09:29
6/6 15:28:30
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt